ירון אלכאוי גורניצקי

עו"ד ירון אלכאוי: מחלקת משפט מסחרי להייטק

מחלקת המשפט המסחרי במשרד גורניצקי בראשותו של עו"ד ירון אלכאוי נחשבת לאחת המחלקות המובילות במשרד.  לאורך שנות עבודתו  במשרד, צבר עורך הדין אלכאוי  ניסיון רב בתחום המשפט המסחרי, לרבות חדלות פרעון  ועסקאות מסחריות שונות. תחום התמחות מרכזי בו הוא מפגין ידע רב הוא תחום חדלון פרעון והסדרי חוב. כמו כן, הוא מומחה בייצוג לקוחות בתיקי ליטיגציה מורכבים בבית המשפט.

מאז היווסדו לפני כ-75 שנה, משרד גורניצקי נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום עסקאות מורכבות במשק הישראלי. אחד ההישגים הבולטים של המשרד במהלך השנים בא לידי ביטוי בפיתוח המשפט והכלכלה בישראל. מזה שנים ארוכות, המשרד מדורג בקביעות על ידי מדריכי הדירוג המובלים כאחד מהמשרדים המובילים בתחום משפט מסחרי בשל הצוות המקצועי בהובלת השותף עו"ד ירון אלכאוי העוסק בהיבטים השונים של המשפט המסחרי בהצלחה רבה תוך הובלת המשרד להישגים משמעותיים ביותר.

לאורך השנים משרד גורניצקי נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום המשפט המסחרי הנחשב לתחום ההתמחות המרכזי של המשרד.

משפט מסחרי עבור חברות הייטק

הצוות המשפטי בראשותו של ירון אלכאוי מספק את כלל השירותים המשפטיים המשלימים לקהל הלקוחות לרבות תחום המיסים, נדל"ן, רגולציה, שוק ההון , דיני העבודה ותחומים נוספים, כך שקהל הלקוחות נהנים משירות מקצועי העונה על כל הצרכים המשפטיים ומספק להם נקודת מבט מקצועית וגישה המובילה אותם למקום של שקט. במהלך שנות פעילות המשרד סיפק שירותים לקהל לקוחות מגוון ממגזרים שונים. בין השאר ניתן למנות קהל לקוחות מגוון הכולל חברות ישראליות מובילות, תאגידים מובילים וכן ארגונים הן מהמגזר הפרטי והמגזר הציבורי. משרד עורכי הדין גרניצקי מייצג ספקים וצרכנים הן מתעשיות דינמיות והן מתעשיות המתפתחות במהירות מבחינת תהליכי רגולציה וידע וכן ספקי שירותים מהתחום הפיננסי, בנקאות, ביטוח. כמו כן, מתחומים נוספים כגון תחום ההייטק, התקשורת המדיה וכן אנרגיה וחלל. כמו כן, ספקי שירות מתחומים נוספים בתחום הנדל"ן ועד לביגוד.

עו"ד ירון אלכאוי העומד בראש הצוות המסחרי של המשרד מטפל בהצלחה רבה בהיבטים רבים הקשורים למשפט המסחרי, לרבות ניסוח וניהול משא ומתן של חוזים מסחריים ועסקיים, חוזי מיקור חוץ, וכן שירותים כלליים, הסכמי ממון, מימון, פיתוח, ייצור, אספקה, הסכמי פיתוח ורישוי תוכנה, שירותי תחזוקה ותמיכה, שירותי לוגיסטיקה, שיווק, פרסום, קידום מכירות, סוכנויות, הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות ועוד.

ייחודה של המחלקה המסחרית בא לידי ביטוי בגישה הייחודית אותה מפגין הצוות בהנהגתו, מה שמוביל את המשרד לשורה של הצלחות תוך התייחסות למכלול קהל הלקוחות.

הצוות בהנהגת עורך הדין אלכאוי דוגל בגישה רב תחומית המשלבת בין תחומי מומחיות שונים של המשפט המסחרי תוך הפגנת ידע רב  בתחומי משפט אחרים כגון בנקאות, מיסים, פיננסים כגון בנקאות, מיסים, פיננסים, ליטיגציה, הגבלים עסקיים. אותה גישה הכוללת שליטה במגוון רחב של תחומים מאפשרת לקהל הלקוחות לדעת כי הם הגיעו למשרד בו נמצא צוות מקצועי הבקיא במכלול רחב של היבטים משפטיים.

הגישה אותה מוביל עורך הדין מאפשרת לקהל הלקוחות לקבל שירות מקצועי תוך הקפדה על רמה גבוהה הכולל מגוון רחב של תחומי פעילות הכולל היבטים משפטיים רגולטוריים ועסקיים.