חברות השמה הייטק

חברות השמה להייטק הוקמו במטרה לתת מענה לביקוש ההולך וגדל בתחום. חברות גדולות כקטנות זקוקות באופן רציף לעובדים ותוך שהם מחפשים קהל יעד איכותי, הם עושים שימוש רב בחברות אלו. ההון האנושי הוא המשאב הגדול ביותר של כל חברה, וחברת ההשמה אחראית למצוא את אותו הון אנושי שירכיב מערכות של חברות הייטק. לרוב, בכל חברת הייטק תהיה דרישה לאנשים בתפקידי מפתח בתחומים הבאים: אלקטרוניקה, תוכנה, חומרה, ביוטק, סיסטם ותקשורת. ולכן, ישנה דרישה למהנדסים, אנשי QA, מתכנתים ועוד.

חברות השמה בתחום הסטארט אפ

בישראל ישנן חברות סטארט אפ רבות, ובכל כמה זמן אנו יכולים לראות עוד חברה שקמה לה בנוף המשק. חברות השמה עושות מאמץ עילאי במציאת עובדים איכותיים, תוך שימוש ברשתות חברתיות כגון לינקדאיןופייסבוק. חברות ההשמה אחראיות להיות בקשר עם הגורמים השונים במשק, וכך גם כאשר לחברת הייטק מסוימת יש דרישה למצוא עובדים עם התמחות מיוחדת או עובדים יוצאי חברות מסוימות, חברת ההשמה יכולה למצוא אותם ביתר קלות.

אתם מחפשים עבודה בהייטק? חברות ההשמה הן מקום טוב להתחיל בו

אם אתם מחפשים עבודה איכותית בהיי טק רצוי שתשקלו בחיוב את האפשרות לפנות לחברת השמה בתחום. כאשר אתם פונים לחברת השמה וודאו שמדובר בחברה רצינית, שמספקת לכם מענה מהיר ומגוון רחב של משרות בתחום בו אתם מעוניינים. חברת השמה מקצועית בתחום תוכל לספק לכם תוך זמן קצר רשימה של משרות אליהן תתאימו. בדרך כלל, חברות אלו יכולות לספק לכם את המענה המהיר בשל הקשר שלהן עם חברות נוספות במשק, ולכן חשוב לבחון גם את הוותק שלהן בשוק ואת יריעת הקשרים שלה עם חברות הייטק במשק.

מה חשוב לדעת לפני שפונים לחברת השמה?

רצוי להגיע פיזית לחברת ההשמה ולא להסתפק בשליחת קורות חיים בלבד. חברות השמה איכותיות ייבחנו לעומק את קורות החיים שלכם ויבחנו לעומק את הכישורים שלכם, כדי שיוכלו להציע אתכם לעבודות בצורה המקצועית ביותר. במקרים רבים לחבות ההשמה יש מנועי חיפוש ידידותיים במיוחד, בהם תוכלו לרשום את פרטיכם ולהיות חלק ממאגר שמקבל אליו משרות הייטק. גם כאן, כמו בראיון עבודה, רצוי להותיר רושם חיובי, שכן חברת ההשמה היא זו שתעיד על טיבכם מול המעסיקים בשלב מאוחר יותר.

אינדקס חברות השמה להייטק בישראל:

דאן גיוס והשמה בע"מ – Dan-Hr
אתר: http://www.dan-hr.co.il/ טלפון: 03-6136555

דיאלוג יעוץ למשאבי אנוש
אתר: http://www.dialog.co.il/ טלפון: 03-5327070

קבוצת נישה
אתר: http://www.nisha-hr.co.il/ טלפון: 03-9725555

חבר ITR
אתר: http://www.heveritr.co.il/ טלפון: 03-7650000

CPS
אתר: http://www.cps.co.il/ טלפון: 03-7664444

אורגד בע"מ
אתר: http://www.orgadi.co.il/ טלפון: 04-8661660