הצצה אל המשרות הכי הזויות

"אתה מתפלא אבל הוא מתפרנס ואפילו מרוויח יפה …" כך יגיד לך כל עובר אורח שנתקל במשרות ההזויות הקיימות ברחבי העולם (ולעיתים גם בישראל).

באתר דרושים הייטק החלטנו לאסוף עבורכם מרחבי העולם משרות הזויות ומצחיקות כאחד, אלו לא משרות ההייטק הרגילות שאנו רגילים לראות. לרוב המשרות אין משרדים, קיובים או מקום פיזי. המשרות הבאות הינם משרות אמיתיות, חלקן אפילו עדיין פתוחות להגשת קורות חיים (לפעמים מפתיע). אז אתם מעדיפים להשאר במשרה הרגילה שלכם או ללכת אל הביזארי ביותר?

להלן הצצה אל העבודות הכי הזויות:

דרוש תזונאי לכלבמשרת תזונאי לכלב

תסתכל על הכלב שלך , עכשיו תסתכל על עצמך ..לא מגיע לכלב שלך יותר? רק לך מותר לטפח כרס מאוכל משובח? מה עם ידידו הטוב של האדם?
הגיע הזמן שתתקשר ל"מקצוען בונזו"?
במשך שבוע הבן אדם יבוא לארוחות ערב של הכלב שלך (כמובן) וילמד את הרגלי האכילה שלו.. המקצוען בונזו מבטיח שהוא ימצא את האוכל הטוב ביותר עבור הכלב שלך.

הצצה אל אחד שטעם הכל בחיים..

דרוש טייס מבחןמשרת טייס מבחן

אפשר לומר שלקחת את הרכב החדש לנסיעת מבחן זה מאתגר, מה תגידו על אנשים שיקחו את המטוס לטיסת מבחן. במהירות של 800-1000 קמ"ש באוויר , אין מקום לטעויות ובטח לכלי טייס במבחן – "טייס מטוסי מבחן".
הייתם טסים במטוס כזה? שייתכן שאחד הטכנאים לא יבריג אותו עד הסוף… שכחו לוודא שהבלמים עובדים.
מספיק דלק במיכל , כבר אמרנו?

טייס מבחן – מקסימום ינחת בחצר אצל השכנים

דרוש דוחף אנשים ברכבתמשרת דוחף האנשים ברכבת

מה קורה כאשר יש הרבה אנשים , אבל אין זמן והרכבת צריכה לצאת מהתחנה. האם כל האנשים יספיקו להיכנס? חלק ישארו בחוץ? דבר זה לא יקרה לך בפעם הבאה שתגיע ליפן. שים לב למי שמאחוריך! לא זה לא הגנב שרוצה את התיק שלך. זה "דוחף האנשים ברכבת" שידאג שאתה תהיה בפנים. סביר להניח שלא תשב על כיסא, אבל בטוח תיכנס לרכבת.

הנהלת הרכבת דואגת גם לאנשים בלי המרפקים.

משרת מחקרדרושים אנשים להתמסטל בחסות החוק

להתמסטל בחסות הפרופסור, ניסוי חדש (כאן בישראל) מחפש אחר סטודנטים שיקחו חלק בצריכת הסם קוקאין, מה דעתכם? תרצו לנסות קוקאין ועוד לזכות בתשומת לב הפרופסור, מה גם מציעים לך כסף, לא תיקח?

מה יפרסמו: ניסיון קודם – יתרון?
 
 

דרושים אנשים שיודעים לחטוף מכותדרושים אנשים שיודעים לחטוף מכות

שלום, אפשר להזמין שק חבטות ושיהיה במחיר טוב? מקצוע חדש שיצר ביקורות רבות בעולם האגרוף המקצועי. מקצוע לאנשים שיודעים לחטוף מכות. ככה תוכלו לשחרר מתח ולחצים, במפתיע רוב הלקוחות הם נשים. אך אתם מוזמנים לנסות את הסבלנות של השק חבטות החדש שלכם.

יום קשה בעבודה?
בוא להתפרק אצל שק החבטות שלך.

 

דרוש שומר דיאטהמשרת שומר הדיאטה

Less is more? איך עושים דיאטה שכל הזמן מזמינים הרבה אוכל? כמה פעמים נשאר לכם מנה שלמה ורק בגלל שלא נעים לכם להחזיר סיימתם את המנה? עכשיו תוכלו לקבוע פגישה עם מישהו שיאכל לכם את האוכל. אתם תאכלו כמה שאתם יכולים בדגש על דיאטה, והוא מצידו יבוא לאכול ממסעדות יוקרה על חשבונכם.

 

מכירים עוד מקצועות הזויים? אתם מוזמנים לכתוב לנו